Обласні ради просять Патріарха Варфоломія про автокефалію для УПЦ

Засідання обласної ради
На черговій сесії депутати Херсонської обласної ради звернулись до Патріарха Варфоломія та Священного Синоду Константинопольського Патріархату з проханням надати автокефалію Православній Церкві в Україні, про це повідомляє священик УПЦ-КП у м. Херсоні Сергій Чудинович.

У зверненні наголошується, що українці віддали тисячі життів не тільки заради географічного, але й заради духовного суверенітету. Визнання помісної Української Церкви долучить її до всієї повноти Православ’я та поповнить братство православних народів.


«Надання Томосу українській помісній Церкві – це масштабний миротворчий крок, який позитивно змінить хід історії, продемонструє вірність Христовій заповіді, щоб ми всі були єдині», – йдеться у зверненні.

Депутати зазначають, що при цьому стоять на сторожі дотримання прав і свободи совісті всіх релігійних конфесій і деномінацій.

Житомирська обласна рада на 16-й сесії теж підтримала звернення до Президента України, ВР, Глави Кабміну та обласних рад про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Цей проект рішення підтримав 41 депутат
Раніше на Херсонщині один зі священників УПЦ демонстративно спалив листівку зі зверненнями до Патріарха Варфоломія проти автокефалії.

Обласні ради просять Патріарха Варфоломія про автокефалію для УПЦ Обласні ради просять Патріарха Варфоломія про автокефалію для УПЦ Reviewed by Vasyl Markovych on 6/02/2018 08:36:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.