Патріарх Філарет освятив великодні паски для бійців на Донбасі

Патріарх Філаре освятив великодні паски для бійців на Донбасі
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив та передав для українських військовослужбовців у зоні АТО, жителів Донбасу та потребуючих великодні паски.
Освячення пасок відбулося у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, повідомляє Укрінформ.


«Наша церква, як і в попередні роки, турбується про наших воїнів, які не шкодують свого життя, а захищають нашу українську землю. Паска - це не просто хліб, це ознака того, що з цим хлібом пов'язаний сам Бог, який є життя», - зазначив Філарет після проведення обряду освячення.

Звертаючись до присутніх військовослужбовців, Філарет зауважив, що «ми чекаємо перемоги, перемоги над Росією, і дочекаємося, бо з нами Бог».

«Ви питаєте - допоможе чи не допоможе (великодні паски військовим - ред.). А що перемагає в будь-якій боротьбі: зброя чи дух? Дух. А ми це робимо, освячуємо, молимося, посилаємо ці паски для чого?  Щоб підняти їх дух. Щоб вони відчували, що вони там не одні, а за ними стоїть великий український народ, а з народом - правда, тому що ми хочемо миру... Те, що ми робимо, це ознака того, що ми з нашими воїнами, молимося і дбаємо, і відчуваємо, що вони готові за нас покласти своє життя. Тому ми їм дякуємо і молимося, хай Господь зберігає їх від усякого зла і від ворожої кулі», - додав Філарет.

Він також окропив свяченою водою автомобілі, які сьогодні вирушать в зону АТО, завантажені пасками, продуктами та іншими речами для військовослужбовців.

Патріарх Філарет освятив великодні паски для бійців на Донбасі Патріарх Філарет освятив великодні паски для бійців на Донбасі Reviewed by Vasyl Markovych on 4/02/2018 06:30:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.