В УАПЦ заявили, що не писали листа Кирилу

Митрополит Макарій
Митрополит Макарій.
В УАПЦ назвали провокацію повідомлення у ЗМІ про те, що Митрополит Макарій (Малетич) нібито написав листа до Патріарха РПЦ з проханням визнати Галицьку автономію та підтвердити єпископські хіротонії.

Про це йдеться на офіційному сайті Патріархії УАПЦ.

«Даний матеріал активно поширює так звана «помічниця» покійного Митрополита Мефодія Наталя Шевчук на підконтрольних їй сайтах.


Жодного звернення до Патріяарха Кирила Глава УАПЦ Блаженніший Митрополит Макарій не надсилав та не має наміру цього робити.

Позиція Глави УАПЦ є чіткою та непохитною із жовтня 1989 р., коли ще як священик о. Микола Малетич відійшов від РПЦ до відродженої УАПЦ слідом за протопресвітером Володимиром Яремою (Патріярхом Димитрієм) та прот. Іваном Пашулею, та слідує цією дорогою протягом 28 років», - йдеться у повідомлення.

В УАПЦ запевняють, що якби такий лист існував, то вони б його обов’язково опублікували.

Раніше на сайті Фонду блаженної пам’яті Митрополита Мефодія опублікували лист нібито від Митрополита Макарія до Патріарха РПЦ. У ньому від імені Архиєрейського Собору УАПЦ він просить Патріарха Кирила «відродити давню Галицьку митрополію як нову Помісну Церкву» та підтвердити єпископські хіротонії, здійснені в УАПЦ у період з 07. 04. 1990 року по 03. 11. 1996 року.

В УАПЦ заявили, що не писали листа Кирилу В УАПЦ заявили, що не писали листа Кирилу Reviewed by Vasyl Markovych on 3/04/2018 06:12:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.