У Криму залишилося лише четверо священиків УПЦ КП

 Архиєпископ Сімферопольський та Кримський УПЦ КП Климент
В Українській Православній Церкві Київського Патріархату в анексованому Криму залишилось лише 9 парафій та 4 священиків.

Про це Громадське.Крим повідомив архиєпископ Сімферопольський та Кримський УПЦ КП Климент (Кущ).

«Після 2014-го року залишилося 9 парафій, 4 з 20 священників, ще 3 іноді приїжджають до Криму для підтримки, зустрітися з людьми, які їм замовляють богослужіння. Склався певний ритм роботи, який дай Боже нам зберегти», — сказав архиєпископ.


За словами Климента, до 2014 року в Криму було зареєстровано 52 громади, діяло близько 20-ти церков. Вони перебували в різних умовах: інколи Богослужіння проходили в приватних будинках, інколи Богослужіння проводились за кошти бізнесменів.

«Але люди гуртувалися, не звертали увагу, на те, чи було приміщення типовим, чи ні — головне, щоб був священик», — додав владика Климент.

Торік, 31 серпня вранці російські силовики прийшли до на храму УПЦ КП Сімферополі. Представники спецслужб увірвалися в приміщення головного храму, застосували силу щодо архиєпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента і пошкодили йому руку.

Силовики винесли ікони та майно з храму. Глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що блокування храму УПЦ КП в Сімферополі свідчить про посилення тиску на українців в Криму.

У Криму залишилося лише четверо священиків УПЦ КП У Криму залишилося лише четверо священиків УПЦ КП Reviewed by Vasyl Markovych on 1/25/2018 03:38:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.