У Соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору та загиблих вояків України в АТО

У Соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору
У Соборі Паризької Богоматері столиці Франції відслужили поминальну службу за жертвами Голодомору та загиблими в АТО українськими військовими.
Служба пройшла під патронатом Паризького архієпископа Андре Вен Труа, повідомляє Укрінформ.


"Сьогодні вшановуємо пам'ять жертв Голодомору і вже третій рік під час служби в Соборі Паризької Богоматері згадуємо загиблих в АТО - молимося в пам'ять про них всіх. Ми виходимо з великими труднощами з радянського минулого. Хмара геноциду, голодомору, інших трагічних хвиль прокотилася по українській землі в XX столітті", - сказав у коментарі журналістам єпископ УГКЦ, голова єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції Борис Гудзяк.
У службі взяли участь Надзвичайний та Повноважний посол України у Франції Олег Шамшур, президент Світового конгресу українців Євген Чолій, представники української громади Франції, керівники об’єднань українців у Франції.
У Соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору

У Соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору

Вранці 19 листопада у центрі Парижа пройшла акція із вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

У Соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору та загиблих вояків України в АТО У Соборі Паризької Богоматері молилися за жертв Голодомору та загиблих вояків України в АТО Reviewed by Vasyl Markovych on 11/19/2017 07:27:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.