Стигматик з Італії Ілля Катальдо благословив у Львові вірян

Стигматик Ілля Катальдо з Кальві
У Львові перебуває відомий італійський стигматик - брат Ілля Катальдо з Кальві, який впродовж десятиліть щороку у Страсний Тиждень фізично відчуває Страсті Христові.

Про це повідомляє сайт РІСУ

15 жовтня, він взяв участь у Богослужінні у храмі Воскресіння ГНІХ УГКЦ. Зустрітися із стигматиком виявили бажання чимало львів’ян. Щоби помолитися разом із братом Іллею та отримати благословення. віряни приходили задовго до початку Служби. Тому, як і слід було очікувати, людей на Літургію та на зустрічі із стигматиком прийшло більше, ніж міг умістити храм. Переважна більшість перебувала на церковному подвір’ї, а дехто стояв поза церковною огорожею.

Серед присутніх було чимало хворих людей – на милицях, у візочках. Прийшло багато молоді, дітей, а також одержимих, яких до монаха привели родичі, сподіваючись, що той чимось зарадить нещасним.

Церква Воскресіння Христового ніколи ще не бачила таку кількість вірних, - кажуть місцеві священики

Брат Ілля у неділю взяв участь у двох Богослужіннях, по завершенню яких благословляв присутніх. Він пообіцяв, що молитиметься за усіх присутніх, що молитва ця буде довгою.

«Я надіюся, що всі ви прийняли Пресвяту Євхаристію. Що ви візьмете Ісуса у свої серця і відненсете до своїх родин. Віднесете також тим, хто ще не зустрів Христа», - сказав італійський стигматик і вийшов до людей.

Графік перебування у Львові стигматика з Італії розписаний буквально по хвилинах. Часу на якийсь перепочинок у нього практично немає. Скажімо, після двох недільних Богослужінь та благословень, о 4 годині він вже відчитував молитви над одержимими. Потім мав заплановану участь ще у одній Літургії, вечірні, молитві над тими, хто прийде до церкви.

Перед тим, як приїхати до Львова, брат Ілля вже побував у Городку, що на Хмельниччині, у Бориславі на Львівщині. У понеділок у нього запланована поїздка до Рогатина, де він зустрінеться із митрополитом Івано-Франківським Володимиром (Війтишином). А у вівторок він знову буде у Львові. Тут стигматик проведе ще два дні, після чого вирушить на батьківщину до Італії.

Брат Ілля Катальдо з Кальві найбільш відомий стигматик у католицькому світі. Він стверджує, що страждає, як Ісус у Страсний Тиждень. Щодо офіційного ставлення Церкви до стигматів брата Іллі, то поки що Церква ні не визнає, ні не заперечує цього, а спостерігає за ним.

Стигматик з Італії Ілля Катальдо благословив у Львові вірян Стигматик з Італії Ілля Катальдо благословив у Львові вірян Reviewed by Vasyl Markovych on 10/16/2017 02:13:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.