Киянам розкажуть про митрополита Андрея Шептицького

Митрополит Андрей Шептицький
Для киян і гостей міста столична влада започаткувала проект «Герої, увічнені у вулицях Києва». Короткі двохвилинні фільми знайомлять із видатними особистостями, на честь яких перейменували вулиці столиці. Адже за останні два роки понад 150 вулиць, провулків і площ Києва одержали нові назви. Ці зміни спричиняють неоднозначну реакцію киян, які мало поінформовані про заслуги людей, чиї імена увічнені в топоніміці столиці, констатує прес-служба УГКЦ.

Зазначається, що перші випуски телепроекту присвячені митрополиту Андреєві (Шептицькому), головнокомандувачу армії УНР Михайлові Омеляновичу-Павленку, політичному діячу В’ячеславові Липинському, письменникам Євгенові Сверстюку, Іванові Світличному й іншим знаковим особистостям, на честь яких були перейменовані столичні вулиці. Окремий акцент буде зроблено на розкритті зв’язків кожної людини з Києвом.

«Кияни мають розуміти, що постать є не випадковою або нав’язаною, а має безпосередній стосунок до історії столиці, – розповідає відомий краєзнавець Михайло Кальницький. – Є багато діячів України, про зв’язок яких з Києвом не всі знають. Якщо тему глибше розкрити, ці особистості стануть для нас набагато ближчими».

Проект реалізує Департамент суспільних комунікацій та ТОВ «Апграунд», що став переможцем у системі Prozzoro. Першими кіноісторії переглянуть глядачі ТК «Київ».

ПЛЮС ДО ТЕМИ:

Коментарі

Популярне

Про унікальну монахиню-студитку

У Римі вручено відзнаки священномученика Омеляна Ковча

Біографія Митрополита Андрея Шептицького

Митрополит Андрей Шептицький ЖИТТЯ – ЦЕ МИСТЕЦТВО

У Криму залишилося лише четверо священиків УПЦ КП

Митрополит Андрей Шептицький:"Про провід народу"

Шептичі - родинне село батька митрополита Андрея