В пункті пропуску «Рава-Руська» виявили церковні предмети, які можуть мати історичну цінність

В пункті пропуску «Рава-Руська» Львівського загону спільно із митниками виявили дорогоцінні предмети церковного вжитку, які можуть мати історичну та культурну цінність.
Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.
Так, вчора в пункт пропуску «Рава-Руська» в Україну, по смузі руху «Зелений коридор» прибув легковий автомобіль «Volkswagen» польської реєстрації, яким керував громадянин України.
«Виходячи з аналізу оцінок ризику спільна оглядова група зініціювала проведення більш детального огляду автомобіля. Завдяки цьому рішенню, в салоні та багажнику іномарки були виявлені предмети церковного вжитку. А саме 16 ікон, 26 образів, хрестик з ланцюжком та срібні розарії в асортименті», - йдеться в повідомленні.
Прикордонники підкреслили, що вилучені предмети передано працівникам Державної фіскальної служби.
«Очікується прибуття експертів для проведення експертизи на предмет культурної чи історичної цінності», - йдеться в повідомленні.
В той же час чоловіка, який їх перевозив пропущено через державний кордон.

В пункті пропуску «Рава-Руська» виявили церковні предмети, які можуть мати історичну цінність В пункті пропуску «Рава-Руська» виявили церковні предмети, які можуть мати історичну цінність Reviewed by Vasyl Markovych on 8/13/2017 03:02:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.