Греко-католицькі ієрархи НЕ МОВЧАТЬ на неправду

Навіяно новинами про розмову ієрархів УГКЦ з Папою про Україну…
Керівники МПвУ люблять порівнювати себе з УГКЦ.
Мовляв, чому греко-католики можуть бути частиною Католицької Церкви з центром у Римі – і їх називають патріотами, – а вони, провідники МП в Україні, за своє підпорядкування Московському патріарху отримують від людей звинувачення у непатріотизмі та колаборантстві з ворогом.
Відповідь проста: тому, що греко-католицькі ієрархи НЕ МОВЧАТЬ на неправду, називать все так, як є: Росію – агресором, події на Сході – війною і окупацією. В тому числі ОФІЦІЙНО перед обличчам Папи. І ВИМАГАЮТЬ від нього також правдивих і слів, і дій для зупинення російської агресії проти України.

А керівництво МПвУ другий рік поспіль в унісон з Москвою розповідає про "громадянську війну", про "повстанську армію" на Донбасі та вихваляє п. Кирила за "велику турботу про Україну".
От у цьому й відмінність: провідники УГКЦ наскільки можуть – служать своєму НАРОДУ, а керівництво МПвУ – своєму московському КЕРІВНИЦТВУ.

Євстратій ЗОРЯ
Глава Інформаційного управління у Київській Патріархії

Греко-католицькі ієрархи НЕ МОВЧАТЬ на неправду Греко-католицькі ієрархи НЕ МОВЧАТЬ на неправду Reviewed by Vasyl Markovych on 3/05/2016 12:23:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.