Папа Франциск заявив, що не розуміє, хто почав війну в Україні

ФІранциск не розуміє, хто почав цю війну
Папа Римський Франциск заявив, що війна є екзистенційною проблемою України і він не розуміє, хто почав цю війну.

Про це він заявив на прес-конференції під час перельоту з Мексики до Риму, йдеться у повідомленні Ватикану.

«Україна зараз перебуває у стані війни, страждань, різних інтерпретацій. Щодо самого історичного факту цієї війни кожен має власні ідеї: що це за війна, хто її почав, як, яким чином її завершити», – сказав він.

«Ясно, що це історична проблема, але це і екзистенційна проблема цієї країни, пов’язана зі стражданням» – додав папа.

Коментуючи спільну декларацію з патріархом Кирилом, Папа зазначив, що розуміє те, що українці відчувають себе зрадженими. Однак, на його думку, це крок на шляху до припинення війни.«Особисто я говорив, що мінські угоди слід виконувати, не руйнувати ліктем, те, що написане рукою. Римська церква, Папа завжди закликали: «Шукайте мир!», – сказав Папа Франциск, нагадавши, що він приймав у себе і Порошенка, і Путіна.

Понтифік також додав, що «у зоні конфлікту перебуває нунцій, підтримуючи солдатів, допомагаючи пораненим», і пригадав, що католицька церква також надіслала чимало допомоги для постраждалих, постійно закликаючи до миру й дотримування підписаних угод.

Папа Франциск заявив, що не розуміє, хто почав війну в Україні Папа Франциск заявив, що не розуміє, хто почав війну в Україні Reviewed by Vasyl Markovych on 2/19/2016 01:22:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.