Яценюк: Шептицький вказав, як зробити Україну сильною державою

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь в урочистій академії з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького в Національній опері імені Шевченка.

Як повідомляє Укрінформу, участь в урочистостях взяли також представники різних духовних конфесій, члени Кабміну, представники дипустанов.

«Митрополит Андрей Шептицький є найбільшою історичною постаттю, він вказав нам шлях до побудови своєї держави, у нас є дороговказ, як зробити Україну сильною державою, є дороговказ, як зробити українця гідним громадянином України в об'єднаній Європі.
Залишилось виконувати цей дороговказ - сумлінням, тяжкою працею, вірою і впевненістю. Це буде найкращий пам'ятник державотворцю митрополиту Андрею Шептицькому. Слава йому, слава Ісусу Хресту, Слава Україні!» - сказав Яценюк під час виступу в Національній опері.

Яценюк: Шептицький вказав, як зробити Україну сильною державою Яценюк: Шептицький вказав, як зробити Україну сильною державою Reviewed by Vasyl Markovych on 11/01/2015 12:22:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.