Дитяча книга про митрополита - у числі лідерів книжкового форуму

Львівська ОДА та Львівська обласна рада визначили найкращою книгою Форуму видання львівських авторів, серед яких і відома журналістка Галина Терещук – «Шептицький від А до Я».
Галина Терещук отримує відзнаку за книгу "Шептицький від А до Я"
На церемонії нагородження книжкового форуму в Опері Львівська ОДА та Львівська обласна рада визначили найкращою книгою Форуму видання львівських авторів, серед яких і відома журналістка Галина Терещук – «Шептицький від А до Я». Дитяча книга вийшла у Львові у видавництві «Старого лева».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що цю дитячу книгу обрали тому, що це видання є не просто знаковим, адже цього року виповнюється 150 років із дня народження митрополита Андрея Шептицького.
Він повідомив, що Львівська ОДА закупить ці книги для шкіл Львівщини.

Голова бюджетної комісії Ярослав Качмарик від імені голови Львівської облради Петра Колодія також нагородив автора книги Галину Терещук.
«Ця книга має бути в кожній українській родині», - сказав він.

Тим часом «Найкращою книгою Форуму видавців» у Львові стала книга працівниці посольства Польщі в Україні Олі Гнатюк «Відвага і страх», яка вийшла у видавництві «Дух і літера» (Київ). У книжці розповідається про Львів часів Другої світової війни.

Присутні на церемонії нагородження відзначили, що зал Львівської опери прохолодно зустрів новину про присудження «гран-прі» зазначеному виданню.
Члени журі на умовах анонімності розповідають, що голосування щодо визначення книги-переможця було проведено непрозоро. Остаточне голосування було зініційоване деякими членами журі під час перерви, коли значна кількість його членів якраз обідали. До того моменту видання «Шептицький від А до Я» вважалося головним претендентом на отримання нагороди книжкового форуму.
Факт маніпуляції із непрозорим голосуванням кидає тінь і на організаторів форуму, і на заангажованих членів його журі.
Однак книга «Шептицький від А до Я» увійшла у перелік найкращих видань. представлених на форумі і має неймовірний успіх серед його учасників та гостей.

Дитяча книга про митрополита - у числі лідерів книжкового форуму Дитяча книга про митрополита  - у числі лідерів книжкового форуму Reviewed by Vasyl Markovych on 9/11/2015 03:37:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.