Бенедикт XVI готує мікроблог у Twitter

У Ватикані все готово до запуску мікроблога Папи Римського Бенедикта XVI. За словами офіційного представника Святого престолу Федеріко Ломбарді, можливо, повідомлення понтифіка в Twitter з'являться вже до кінця поточного року. 

Рішення про те, щоб глава Римсько-католицької церкви почав регулярно публікувати короткі і доступні для пастви повідомлення через найпопулярніший сервіс мікроблогів, було прийнято ще в лютому. 


"Природно, понтифік буде особисто схвалювати кожне повідомлення", - пояснив в цьому зв'язку президент Папської ради з соціальних комунікацій архієпископ Клаудіо Марія Челлі. Мова йде, перш за все, про миттєве поширення головних ідей найбільш важливих виступів понтифіка і, можливо, його традиційних недільних проповідей. 

Відомо також, що у Ватикані вже кілька місяців тому зарезервували ім'я користувача @ BenedictusPPXVI. Природно, ніхто не очікує, що 85-річний Папа Римський буде власноруч набирати твіти на гаджеті. Як відомо, понтифік не користується комп'ютером у повсякденному житті і пише свої богословські праці та книги по старинці від руки, причому простим олівцем. 

Тим не менш, Бенедикт XVI одного разу вже відправляв повідомлення своїй багатомільйонній пастві. Це сталося в червні 2011 року при відкритті офіційного інформаційного порталу Ватикану. Тоді Папа написав: «Дорогі друзі, я тільки що запустив www.news.va. Слава Ісусу Христу З моїми молитвами і благословенням, Бенедикт XVI!».

Бенедикт XVI готує мікроблог у Twitter Бенедикт XVI готує мікроблог у Twitter Reviewed by Vasyl Markovych on 11/10/2012 05:55:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.