Папа Римський Бенедикт XVI канонізував 7 святих

Папа Римський Бенедикт XVI здійснив у неділю перший у нинішньому році обряд канонізації, проголосивши святими католицької церкви сім блаженних - двох священиків, двох черниць і трьох мирян, повідомило радіо Ватикану.

До лику святих зараховані французький священик-єзуїт Жак Бертьє, який прийняв мученицьку смерть в кінці XIX століття, італійський священик Джованні Баттіста Піамарта, що заснував дві чернечі конгрегації; черниці Кармен Сальес-і-Барангерас з Іспанії та Маріанна Коуп із США, миряни катери Текаквіта з Індії, Ганна Шеффер з Німеччини і Педро Калунгсод з Філіппін.


"Нові святі - різні за своїм походженням, мовою, етнічною приналежностю і соціальним статусом, з'єднані народом Божим в таїнстві спасіння Христа", - заявив понтифік після зарахування сімох блаженних до лику святих.

Нинішня канонізація, яка залишиться єдиною в 2012 році, стала десятою під час понтифікату Бенедикта XVI.

Проголошення святим в католицтві є другою стадією прославлення, яка йде після беатифікації (зарахування до лику блаженних).

 Очікується, що незабаром (можливо, навіть наступного року) відбудеться канонізація блаженного Івана Павла II. Префект ватиканської Конгрегації у справах святих кардинал Анджело Амато пояснив, що відносно Кароля Войтили спочатку було відкрито "справу про беатифікацію та канонізацію", так що починати тепер новий процес у зв'язку з оголошенням Івана Павла II святим не доведеться.

"Для оголошення святим необхідне визнання ще одного дива, а процедура залишиться колишньою Аналіз інформації, що надійшла, наукова і теологічна оцінка зазначеного випадку Наприкінці буде скликана консисторія, в ході якої Папа Римський назве дату канонізації», - розповів кардинал.

За його словами, повідомлення про чудеса, вчинені за клопотанням блаженного Івана Павла II, надходять до Ватикану кожен день. Читайте далі: Бенедикт XVI здійснив першу і єдину в цьому році канонізацію.
РІА Новини

Папа Римський Бенедикт XVI канонізував 7 святих Папа Римський Бенедикт XVI канонізував 7 святих Reviewed by Vasyl Markovych on 10/21/2012 06:12:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.