Egzorcysta - журнал про вигнання бісів

Кілька польських священиків об'єдналися для випуску першого в світі журналу про вигнання бісів, повідомляє Agence France-Presse. Журнал Egzorcysta виходитиме щомісяця накладом у 15 тисяч екземплярів. Перший номер був випущений на 62 сторінках.

Серед матеріалів пілотного випуску: "Нью Ейдж - духовний пилосос" і "Сатана реальний". Вартість журналу складає 10 злотих (2,34 євро).


Як пояснив агентству о. Олександр Посацький (Aleksander Posacki), член міжнародної ради католицької церкви з екзорцизму і один з творців журналу, кількість екзорцистів у Польщі зросла у зв'язку з розвитком капіталізму за останні 15 років до більш ніж 120 людей. Сам екзорцизм, при цьому, стає все більш популярним - в одній тільки Варшаві люди записуються до них на прийом більш ніж за три місяці.

Посацький пояснив, що творці журналу користуються збіркою молитов для вигнання бісів, схваленим Папою Іоанном Павлом II. Він додав, що священики, що виганяють бісів, працюють у співпраці з психологами, щоб ті відрізняли випадки розумового божевілля від одержимості.

Egzorcysta - журнал про вигнання бісів Egzorcysta - журнал про вигнання бісів Reviewed by Vasyl Markovych on 9/11/2012 03:50:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.