Бенедикт XVI засудив комерціалізацію Різдва Христового

Папа Римський Бенедикт XVI під час різдвяної меси у соборі Святого Петра у Ватикані засудив комерціалізацію Різдва, закликавши вірних не надавати значення "поверхневому блиску" свята, щоб виявити його справжній сенс.

Глава Римсько-католицької церкви у різдвяній проповіді також нагадав про те, що люди, які зустрічають Різдво в бідності та стражданнях, далеко від дому, не повинні бути забуті.

Папа, закликавши аудиторію до смирення, також нагадав віруючим, що Ісус з'явився на світ беззахисним і в бідності.


У соборі Святого Петра Бенедикт XVI з'явився на спеціальній мобільній платформі, яка необхідна 84-річному понтифіку, щоб зберегти сили, а також уникнути інцидентів подібних тому, який стався в 2009 році, коли Бенедикта XVI на вході в храм штовхнула 25-річна Сюзанна Майола, яка страждала, як з'ясувалося пізніше, психічним захворюванням.Нагадаємо, цього року урочиста меса почалася 24 грудня, в суботу, о 22:00 за місцевим часом (23:00 за Києвом). Час початку нічного різдвяного богослужіння у Ватикані було перенесено з півночі, щоб понтифік зміг відпочити перед заходами, призначеними на 25 грудня.

Опівдні 25 грудня Папа Римський виступить перед присутніми на площі Святого Петра з традиційним різдвяним посланням Urbi et Orbi (Місту і Світу) і привітає католиків усього світу зі святом Різдва Христового. 24 грудня понтифік вже запалив у вікні свого робочого кабінету традиційну "свічку миру і надії".

Бенедикт XVI засудив комерціалізацію Різдва Христового Бенедикт XVI засудив комерціалізацію Різдва Христового Reviewed by Vasyl Markovych on 12/25/2011 12:02:00 дп Rating: 5

1 коментар:

  1. Теология веры, любви и надежды Бенедикта XVI
    http://bogoslov-club.org.ua/?p=1362

    тут интересный материал о богословии Папы Римского Бенедикта XVI

    ВідповістиВидалити

На платформі Blogger.