Бенедикт XVI проти модерної Церкви

Папа Римський Бенедикт XVI висловився проти модернізації Католицької церкви. Виступаючи в Концертному залі Фрайбурга перед активістами католицьких громад з промовою, завершальній чотириденний візит понтифіка до Німеччини, він підкреслив, що Церква "не повинна пристосовуватися до сучасних умов життя".

Бенедикт XVI зажадав від священнослужителів відмови від матеріальних і політичних привілеїв. "Тільки вільна від цього вантажу Церква отримує можливість справді по-християнськи звернутися до всього світу і бути дійсно відкритої йому", - зазначив понтифік у своєму зверненні до майже 1,5 тис. присутніх у залі гостей зі світу політики, Церкви та представників громадськості.


Він знову виступив проти вузького і одностороннього розуміння церкви як просто інституту. "Церква - це не тільки ієрархія, Папа і єпископи, Церква - це всі ми", - вказав Бенедикт XVI.

В аеропорту міста Лар, вирушаючи в Рим, понтифік подякував керівництву і народу Німеччини за "багаті подіями дні", проведені на батьківщині. У свою чергу, президент ФРН Крістіан Вульф підкреслив, що своїм візитом Бенедикт XVI "зробив подарунок незліченній кількості людей" у Німеччині.

В ході свого 4-денного візиту до ФРН Папа Римський відвідав Берлін, Ерфурт і Фрайбург. У німецькій столиці Бенедикт XVI зустрівся з канцлером Ангелою Меркель та виступив із промовою в бундестазі, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Бенедикт XVI проти модерної Церкви Бенедикт XVI проти модерної Церкви Reviewed by Vasyl Markovych on 9/26/2011 02:27:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.