Кошти на Патріарший собор у Києві збиратимуть, колядуючи

7 вересня, члени Синоду Єпископів УГКЦ, що проходить у Бразилії, завершили дискусію над головною темою цьогорічного Синоду – "Стратегія розвитку УГКЦ на період до 2020 року". 

Відтак було розглянуто Резолюцію V сесії Патріаршого Собору на тему богопосвяченого життя, який закінчився напередодні Синоду в м. Прудентополь.

Отець Тарсикій підкреслив позитивний внесок, який мало проведення Собору в Прудентополі на місцеву церковну спільноту та подякував Главі УГКЦ за рішення провести Собор саме в Бразилії. Зі свого боку Блаженніший Святослав запевнив, що всі напрацювання будуть ретельно розглянуті синодальними отцями та ляжуть в основу синодальних рішень. З цією метою Глава Церкви визначив групу єпископів для остаточного опрацювання та редагування проекту синодальних рішень щодо богопосвяченого життя.


Окрім цього, в середу владики, зібрані в Куритибі, заслухали звіт Владики Йосифа (Міляна) про стан будівництва Патріаршого центру в місті Києві. З радістю було сприйнято повідомлення про значний поступ в будівельних працях та про близький вже час офіційного відкриття і посвячення Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Для інтенсифікації збору пожертв на довершення важливої для усієї Церкви сакральної споруди було прийнято рішення провести у різдвяний час у всіх єпархіях та екзархатах УГКЦ акцію «Колядуймо на собор!».
ПЛЮС ДО ТЕМИ:

Коментарі

Популярне

Біографія Митрополита Андрея Шептицького

У Римі вручено відзнаки священномученика Омеляна Ковча

Про унікальну монахиню-студитку

Шептичі - родинне село батька митрополита Андрея

Папа Франциск зустрівся у Римі з українцями

Прилбичі: митрополиче село

Митрополит Андрей Шептицький:"Про провід народу"