Візит Папи Римського до Іспанії: влада Церкви слабшає

У Мадриді візит Папи Римського викликав протест проти державного фінансування Всесвітнього дня молоді. Духовності немає і сліду, зазначає Ханс-Гюнтер Кельнер в Tages Anzeiger.

У середу ввечері близько 10 тис. людей взяли участь у демонстрації проти використання бюджетних коштів (за офіційною версією, 50 млн євро) при організації візиту в Іспанію Бенедикта XVI та проведення католицького свята в рамках Всесвітнього дня молоді. Свій протест маніфестанти висловили спонсорам заходу - банкам і будівельним підприємствам, звинувачуючи їх в проведенні економічних спекуляцій, які привели Іспанію до кризи, говориться в статті.


Прочани, які прибули до Мадрида з нагоди фестивалю, заблокували відведену для демонстрацію площу, деякі з них ставали на коліна перед ходою протестувальників і демонстративно молилися. У результаті поліції довелося відтісняти паломників, але конфронтація зайшла вже надто далеко. 
У слід паломникам з строкатими рюкзаками було чути незадоволені крики: "Цей рюкзак купили ми, заплативши податки". При зіткненні з поліцією постраждали 11 осіб, 8 учасників маніфестації арештовані. При цьому, на думку представників делегації Союзу католицької молоді Німеччини, відкритий діалог міг би заздалегідь розрядити ситуацію, пише видання.

Візит Папи Римського до Іспанії: влада Церкви слабшає Візит Папи Римського до Іспанії: влада Церкви слабшає Reviewed by Vasyl Markovych on 8/20/2011 03:20:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.