Дім Біблії відкрито у Києві

У Києві почав функціонувати український Дім Біблії.

"Очевидно, такий дім мав би бути на Печерських пагорбах, принаймні у трикутнику –, Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Адміністрація президента", - сказав голова Верховної Ради Володимир Литвин під час презентації в четвертого повного українського перекладу Біблії зі давньогрецької мови.

В.Литвин також зазначив, що ще раз переконався в тому, що "Україна як держава буде утверджуватися у міру того, як буде утверджуватися віра в душі кожної людини".


Як зауважив В.Литвин в інтерв'ю журналістам, у цьому домі відбуватимуться засідання Всеукраїнської ради церков. "Сподіваюся, що сюди приходитимуть українські політики для того, щоб у нас було розуміння спільної відповідальності, як у церкві, як у конфесій, їх представників, так насамперед і в української влади. Сьогодні правило, що все від Бога і будь-яка влада від Бога - воно не спрацьовує, оскільки люди хочуть більшого - хочуть жити нормально, цивілізовано".

Дім Біблії відкрито неподалік станції метро "Нивки" на вулиці Баумана.

Дім Біблії покликаний стати центром міжконфесійної християнської спільноти, яка об'єднує православні, греко-католицьку, римо-католицьку та протестантські церкви України, для поширення Біблії для кожного жителя країни його рідною мовою.

Українське Біблійне товариство – міжконфесійна християнська організація, заснована 1991 року. Її метою є переклад, друкування і розповсюдження Біблії та біблійної літератури українською мовою й мовами нацменшин, що проживають на території нашої держави. До складу Товариства входять 16 провідних українських конфесій православного, католицького та протестантського віросповідання, а також Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України. Товариство є повноправним членом всесвітньої організації Об’єднаних Біблійних Товариств

Дім Біблії відкрито у Києві Дім Біблії відкрито у Києві Reviewed by Vasyl Markovych on 6/21/2011 06:19:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.