Московський патріархат відкриє монастир на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області в селі Хороше Петропавлівського району незабаром буде відкрито Свято-Троїцький монастир Пустельний УПЦ МП.

Як повідомили в прес-службі Дніпропетровської єпархії в суботу, таке рішення було прийнято на черговому засіданні синоду УПЦ (МП), яке відбулося 14 червня.

Члени Синоду УПЦ (МП) підтримали рішення відкрити дев’ять монастирів - три жіночих та шість чоловічих, один з них у Дніпропетровській області. На засіданні обговорювалися питання єпархіального життя та адміністративного устрою УПЦ (МП).


Намісником монастиря в селі Хороше призначено ієросхимонаха Зосима (Водолазського), який в 2010 році став ініціатором відновлення монастиря.

Перша згадка про Свято-Троїцький монастир пустельний з'явилася в 1781 році. Сьогодні в Дніпропетровській єпархії існує п'ять монастирів - два чоловічих і три жіночих.

Московський патріархат відкриє монастир на Дніпропетровщині Московський патріархат відкриє монастир на Дніпропетровщині Reviewed by Vasyl Markovych on 6/19/2011 07:59:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.